top of page
Enerkon Mühendislik Vizyon ve Strateji

Vizyon ve Strateji

Vizyonumuz

Evrensel değerleri gözeterek enerji, çevre ve verimlilik alanlarında çözümler sunarak, ekosisteme sürdürülebilir katkı sağlayan kaliteli bir yaşam için çalışmak.

Misyonumuz

Dünyadaki yenilik ve gelişmelerin ülkemizde de eş zamanlı uygulanmasını sağlayarak elektromekanik tesisat sektörü, enerji sektörü ve yatırımcılara yenilikçi bakış açısı ile hizmet etmek ve daha fazla değer katmak.

Enerkon Mühendislik Fabrika
Enerkon Mühendislik Değerlerimiz

Değerlerimiz

Enerji, İnovasyon ve Sürdürülebilirlik.

Enerkon olarak, endüstriyel kazan, ekonomizer, özel imalat konteyner, kojenerasyon sistemleri, trijenerasyon sistemleri imalatında lider konumumuzu değerlerimizle birleştiriyoruz. Evrensel değerlere saygı duyan, çevreye ve topluma katkı sağlayan, yenilikçi ve sürdürülebilir bir yaklaşımla çalışmayı temel prensip olarak benimsiyoruz.

Enekon Mühendislik Değerlerimiz
Enerkon Mühendislik Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları

Geleceğe yaşanabilir bir dünya bırakmak için enerji verimliliğinin öneminin farkındayız. Ürettiğimiz enerji dönüşüm sistemleriyle minimum girdi ile maksimum verimliliği amaçlıyor, iyiye dönüşüme öncülük ediyoruz.

Sürdürülebilir bir dünya için

sürdürülebilir enerji,

sürdürülebilir BARIŞ diyoruz.

Enerko Mühendislik SDG
Enerkon Mühendislik Geleceğin Fabrikalarını Kuruyoruz

Geleceğin Fabrikalarını Kuruyoruz

Enerkon atık ısı geri kazanım projeleri için gerekli ısı cihazlarını ve konvansiyonel kazanlar ile yardımcı elemanlarını kendi tesislerinde üreterek anahtar teslimi kurulumlar gerçekleştirmektedir.

Enerkon Mühendislik Ürünler
bottom of page