top of page

Enerkon

The Heart Of The Boiler

Enerkon

Dünya pazarındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bilgi birikimimizi geliştiriyor, iş süreçlerimizi sürekli iyileştirerek her geçen yıl daha da büyüyoruz.

Çeyrek yüzyılın üzerinde tecrübeye sahip yöneticilerimiz başta olmak üzere, her seviyedeki deneyimli kadrolarımızla birlikte büyük bir sorumluluk ve motivasyon ile geleceğe emin adımlarla yürüyoruz.

Güçlü bir ekonomiye ulaşmanın; üretmek ve katma değer yaratmakla mümkün olabileceğinden yola çıkarak makine parkımızı sürekli yenileyerek nitelikli personel ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ülkemizin ekonomik çarklarını hızlandıracak en önemli etkenin üretim olduğu bilinciyle, yönümüzü sanayiye doğru çevirdik. Bugün bu ürünleri üretmenin gururunu yaşıyoruz.

Gelişmemize ara vermeden devam etmeye , kapasitemizi artırmaya, her geçen gün genişleyen hizmet ağımıza yeni ürünler eklemeye kararlıyız.

Tüm bu zorlu hedeflere doğru yürürken en büyük güvencemiz ve motivasyonumuz şirketimize gösterdiğiniz destek ve ilgidir. Desteğinizin ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz.

Tüm çalışanlarımızla el ele verecek, daha iyisini sunma yolunda azimle ilerlemeyi sürdürüp, sektörümüzde ilk tercih edilen marka olabilmek için güçlü geleceğin temeli olan kaliteden ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeyeceğiz.

abstract-black-wave-dark.jpg
bottom of page